KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16704446
nr 1670 4446
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Signerad, numrerad 31/100, Trappa, 10x4,5, yttermått inklusive ram: 34x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:19:11
100 kr
150 kr